Aktuální výkupní cena vosku 210 Kč/kg, výměna za mezistěny 75 Kč/kg.
 

APIVITAL® sirup stáčený - Pouze osobní odběr

Neohodnoceno
 

Tekutý cukr pro vaše včely.

Dostupnost Skladem
44 Kč
   
Kategorie Krmivo
 

APIVITAL® sirup je kvalitní krmivo pro vaše včely. 

Jedná se o bezpečné krmivo a to díky převaze fruktózy. Sirup v úlech nekrystalizuje ani při nízkých teplotách a je tak po celou zimu k dispozici včelám. 

Krmivo odpovídá svým složením současným požadavkům na zdravou výživu včel, především neobsahuje škodlivé a balastní látky, jako HMF, maltózu, maltotriózu ap.

Většina včelařů, kteří krmí včely produktem APIVITAL® sirup, uvádí, že včelstva jsou na jaře silnější, vitálnější, jdou dříve do rozvoje. Důvodem je, že krmivo daleko více vyhovuje potřebám včel na složení zimního krmiva, než často používaná sacharóza.

Ať mladý nebo starší včelař, ať už máte pár včelích rodin nebo stovky včelstev, jistě oceníte mnohem rychlejší a pohodlnější krmení sirupem.

Při započtení veškerých nákladů se sháněním a rozpouštěním krystalového cukru, porovnání výsledných zásob a přínosů pro včely Vás APIVITAL® sirup vyjde levněji.

APIVITAL® splňuje základní výživové potřeby včel. Obsahuje pouze sacharózu a stavební prvky sacharózy, glukózu a fruktózu, což jsou monosacharidy tvořící cca 90% sušiny medu. Sirup je více jak z 99% využitelný pro včelu. Z optimálního složení vyplývá také nízká energetická náročnost na zpracování včelou při ukládání zásob.

Sirup je stáčen do vlastní nádoby přímo v místě prodejny a výsledná váha je počítána bez hmotnosti samotné nádoby.

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: