Aktuální výkupní cena vosku 210 Kč/kg, výměna za mezistěny 75 Kč/kg.
 

APIVITAL® sirup včetně obalu

Neohodnoceno
 

Tekutý cukr pro vaše včely.

Dostupnost Skladem
Měrná cena 53 Kč / 1 kg
742 Kč
   
Kategorie Krmivo
 

Doprava u tohoto produktu je počítána individuálně. Po vytvoření objednávky vás budeme kontaktovat ohledně ceny dopravy.

 

APIVITAL® sirup je kvalitní krmivo pro vaše včely. 

Jedná se o bezpečné krmivo a to díky převaze fruktózy. Sirup v úlech nekrystalizuje ani při nízkých teplotách a je tak po celou zimu k dispozici včelám. 

Krmivo odpovídá svým složením současným požadavkům na zdravou výživu včel, především neobsahuje škodlivé a balastní látky, jako HMF, maltózu, maltotriózu ap.

Většina včelařů, kteří krmí včely produktem APIVITAL® sirup, uvádí, že včelstva jsou na jaře silnější, vitálnější, jdou dříve do rozvoje. Důvodem je, že krmivo daleko více vyhovuje potřebám včel na složení zimního krmiva, než často používaná sacharóza.

Ať mladý nebo starší včelař, ať už máte pár včelích rodin nebo stovky včelstev, jistě oceníte mnohem rychlejší a pohodlnější krmení sirupem. Např. pokud koupíte krmivo v kbelíku, pak vlastní krmení včel není o moc složitější, než sundání víka nebo samolepky z tohoto kbelíku.

Při započtení veškerých nákladů se sháněním a rozpouštěním krystalového cukru, porovnání výsledných zásob a přínosů pro včely Vás APIVITAL® sirup vyjde levněji.

APIVITAL® splňuje základní výživové potřeby včel. Obsahuje pouze sacharózu a stavební prvky sacharózy, glukózu a fruktózu, což jsou monosacharidy tvořící cca 90% sušiny medu. Sirup je více jak z 99% využitelný pro včelu. Z optimálního složení vyplývá také nízká energetická náročnost na zpracování včelou při ukládání zásob.

V jednom kyblíku je cca 14kg krmiva. Sirup je stáčen do kyblíku přímo v místě prodejny a výsledná váha je počítána bez hmotnosti samotné nádoby. Kyblík je možné opakovaně použít.

 

U tohoto produktu je zvolena atypická doprava pro vyšší hmotnost a větší náročnost na přepravu. Cena dopravy je vypočítána podle váhy výsledné objednávky a bude zobrazena při volbě dopravy před ukončením objednávky.

 

Podobné produkty

Hmotnost 14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: